12 maja odbyły się mareckie obchody Dnia Strażaka. Po przedstawieniu rysu jednostki nastąpiło wręczenie wyróżnień stażu działalności w OSP, awansowania na wyższe stopnie służbowe a także ślubowanie nowych członków, w tym MDP i GPR.

Brak automatycznego tekstu alternatywnego.

Rok 2015 to 213 alarmów ratowniczo - gaśniczych, włączenie w struktury KSRG, zmiany we władzach stowarzyszenia, udział w I Mareckiej Nocy Muzeów oraz pierwsze zawody sportowe strażaków.

Kamieniem milowym w rozwoju mareckiej straży było włączenie jej w struktury Krajowego Systemu Ratowniczo-Gaśniczego, które nastąpiło w maju 2015 roku.

Znalezione obrazy dla zapytania fundacja anikar Naprawa komputerów, tworzenie stron, grafika reklamowa - Kobyłka Brak automatycznego tekstu alternatywnego.