Po rejestracji i włączenia naszych wozów bojowych do podziału bojowego powiatu wołomińskiego, byliśmy dysponowani do pierwszych działań. Olbrzymia w tym zasługa naszych strażaków zawodowych, zarówno tych z Państwowej jak i Wojskowej Straży Pożarnej. Nasi świeżo upieczeni kursanci czerpali garściami z wiedzy doświadczonych kolegów. Nadszedł czas sformalizować grupę wyjazdową. 

Zarząd OSP Marki Uchwałą 2/1/2014 z dn. 14 stycznia 2014r. powołał Jednostkę Operacyjno - Techniczną, zatwierdził i nadał jej Regulamin przygotowany przez Naczelnika, dh Kamila. Jednostka liczyła wówczas 20 osób.

Działając niespełna pół roku, nasza grupa wyjazdowa zanotowała 37 wyjazdów ratowniczo - gaśniczych i uplasowało nas to na 14-tym miejscu pod względem ilości wyjazdów w powiecie. Był to pierwszy sygnał, że straż jest w Markach potrzebna, ale nikt z nas nawet nie przypuszczał co przyniosą kolejne lata..

Warto odwiedzić

Znalezione obrazy dla zapytania fundacja anikar  Naprawa komputerów, tworzenie stron, grafika reklamowa - Kobyłka  SunChemical Polska  Inter Europol 

Kontakt

Kontakt:

Ochotnicza Straż Pożarna
w Markach
ul. Duża 1b
05-270 Marki

e-mail: straz[at]ospmarki.pl

nr alarmowe 998 lub 112

 

Facebook

 

Mapa

Wszelkie prawa zastrzeżone dla OSP Marki
Projekt i wykonanie Pedros.com.pl