Zarząd

Prezes
dh Marcin Brzeziński

 

Naczelnik
dh Sebastian Sut

Skarbnik
dh Paweł Jakubowski

Sekretarz
dh Jan Goławski

Gospodarz
dh Przemysław Chmielewski

 

Komisja Rewizyjna

Przewodniczący komisji rewizyjnej
dh Konrad Pluta

Członek komisji rewizyjnej
dh Adam Konopka

Członek komisji rewizyjnej
dh Aurelia Kaczmarska




Członkowie zwyczajni

 

Starszy brygadier
dh Wiesław Drosio

Młodszy aspirant
dh Andrzej Niestępski

Młodszy ogniomistrz
dh Rafał Jaworski

 

Sekcyjny
dh Daniel Chartowski

 

Prezes honorowy
dh Antoni Widomski

dh Skibińska Martyna

dh Szafrańska Dagmara

dh Jarosław Jaździk

dh Roguski Krzysztof

dh Wdowski Filip

dh Piotrowski Marcin

dh Pabich Sławomir

dh Jadwiga Kubiak

dh Moch Jakub

dh Jolanta Michalska

dh Kacper Michalski

dh Krzysztof Molski

dh Mazur Katarzyna

dh Mańk Patryk

dh Łosiewicz Norbert

dh Kubiak Tadeusz

dh Karczewska Kinga

dh Harczuk Marek

dh Halama Władysław

dh Gośliński Marek

dh Głowacki Mariusz

dh Barański Eryk

dh Chrzanowski Mariusz

dh Pietrzak Adam Maciej 




Jednostka Operacyjno-Techniczna

Naczelnik
dh Sebastian Sut

 

Z-ca Naczelnika
dh Kamil Róg

Pomocnik dowódcy plutonu
dh Marcin Brzeziński

Pomocnik dowódcy  plutonu
dh Adam Misielusz

Pomocnik dowódcy  plutonu
dh Stanisław Zwolski

Dowódca sekcji
dh Przemysław Chmielewski

Dowódca sekcji
dh Ryszard Dębski

Dowódca sekcji
dh Wojciech Woźniak

Dowódca sekcji
dh Patryk Rudnik

Dowódca sekcji
dh Ireneusz Zych

Dowódca sekcji
dh Kacper Walczuk

Pomocnik dowódcy sekcji
dh Maciej Szczepański

Dowódca roty
dh Paweł Jakubowski

Dowódca roty
dh Adrian Kopaczyński

Dowódca roty
dh Konrad Pluta

Dowódca roty
dh Adam Konopka

Dowódca roty
dh Łukasz Stańczykowski

Starszy strażak
dh Aurelia Kaczmarska

Starszy strażak
dh Łukasz Staśkiewicz

Starszy strażak
dh Piotr Waszewski

Starszy strażak
dh Arkadiusz Łukasiuk

Starszy strażak
dh Mariusz Cieślak

Starszy strażak
dh Grzegorz Gereło

Strażak
dh Jan Gozdek

Strażak
dh Bartłomiej Modrzewski

Strażak
dh Antoni Gajo

Strażak
dh Oskar Jabłoński

Strażak
dh Molski Krzysztof

Strażak
dh Jaworska Maja

Strażak
dh Paulina Grabska

 Strażak
dh Natalia Sawczuk
 Strażak
dh Hubert Burzyński

 

Strażak
dh Paweł Kołodziej

Strażak
dh Dominik Kaniecki
 




Grupa Poszukiwawczo Ratownicza

 

 

 

Zastępca naczelnika ds. GPR dowódca GPR
dh Paweł Wieczorek

Dowódca Sekcji Przewodników
dh Karolina Labes

Dowódca sekcji planistów
dh Julia Cabańska

Strażak
dh Olga Kownacka

Strażak
dh Kozłowska Małgorzata

Strażak
dh Marunowska Kamila

Strażak
dh Wojda Kamila

Strażak
dh Woźniak Małgorzata

Strażak
dh Domachowska-Górka Anna

Strażak
dh Małgorzata Woźniak

Strażak
dh Magdalena Żurawińska

 Strażak
dh Marcin Wojdat

 

Strażak
dh Monika Arasimowicz

Strażak
dh Gadzała Andrzej

dh Bochiński Ignacy

 

 

dh Hys Justyna

dh Sieradzki Maciej

dh Walczak Maciej

   

dh Zimiński Sebastian

   




Młodzieżowa Drużyna Pożarnicza

Opiekun MDP
dh Sebastian Sut

 

Dowódca MDP
dh Oskar Jabłoński

 

Dowódca Sekcji B
dh Mateusz Kulesza

 

Dowódca Sekcji A
dh Gabriela Kalinowska

dh Wiktoria Wereda

dh Maja Jaworska

dh Kacper Sobolewski

dh Wiktor Bućwiński

dh Tymek Łysko

dh Beniamin Wojtuszek

dh Natalia Sawczuk

dh Szymon Szarek

dh Filip Wdowski

dh Jędrzej Mondrzycki

dh Jakub Cieślikowski

dh Mateusz Radgowski

dh Michał Piórkowski

   

 

 

Kontakt

Ochotnicza Straż Pożarna w Markach
ul. Duża 1b
05-270 Marki

e-mail: straz@ospmarki.pl

 Znajdziesz nas na:

facebook-icon-preview-1-400×400 – stratpoints

 

 

Facebook

 

Mapa

Wszelkie prawa zastrzeżone dla OSP Marki
Projekt i wykonanie Pedros.com.pl