7 września 2023 ruszyło głosowanie na projekty w ramach Mareckiego Budżetu Obywatelskiego. Jeden z projektów twardych został zgłoszony przez druhów naszej jednostki i zakłada zakup lekkiego samochodu kwatermistrzowskiego oraz pojazdu ATV.

Głosować może każdy mieszkaniec Marek (również osoby niepełnoletnie) od 7 do 21 września w następujące sposoby:

- system elektroniczny udostępniony przez Urząd pod adresem http://zdecyduj.marki.pl;

- wypełnienie karty do głosowania i wrzucenie jej do zapieczętowanej urny. Urny będą dostępne w:
  • kancelarii Urzędu Miasta Marki,
  • Mareckim Ośrodku Kultury im. Tadeusza Lużyńskiego,
  • Bibliotece Publicznej Miasta Marki – przy ul. Wczasowej 5 oraz ul. Wspólnej 40-42,

• Centrum Aktywności Mieszkańca CAF 3 ul. Fabryczna 3;

- wysłanie wypełnionej karty do głosowania listownie na adres Urzędu z dopiskiem „Marecki Budżet Obywatelski”, przy czym w tym przypadku decyduje data wpływu przesyłki do kancelarii Urzędu.

Przez te dwa intensywne dla naszej jednostki tygodnie w wybranych miejscach na terenie naszego miasta będzie możliwość spotkania naszych druhów, uzyskania od nich szczegółowych informacji o projekcie oraz kart do głosowania. Dokładne informacje o miejscach w których będzie można nas spotkać będą udostępniane na naszych profilach społecznościowych (Facebook, Instagram).

Za wszystkie oddane na nasz projekt głosy już teraz serdecznie dziękujemy.

MBO