Z racji dużego zainteresowania spotkaniami z dziećmi pragniemy poinformować, że istnieje taka możliwość. Zapraszamy do remizy a mareckie szkoły i przedszkola możemy odwiedzić w ich siedzibach.

Każdorazowo prosimy o zgłoszenia na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub wiadomość prywatną z naszą stroną na portalu Facebook.

Jednocześnie prosimy o wyrozumiałość - nie zawsze możemy od razu odpowiedzieć oraz nie każdego dnia mamy skład osobowy pozwalający na taką wizytę.

Nie obiecujemy też wizyt dłuższych niż 2 godziny.

Zaznaczamy również, że w przypadku alarmu lub innych nieplanowanych zdarzeń możemy nagle wizytę odwołać, spóźnić się lub zakończyć ją wcześniej.

Nasza jednostka ma w swoich szeregach też psy ratownicze, które czasami mogą uczestniczyć w takim spotkaniu.
Jeśli nie wyrażacie Państwo na to zgody, to również prosimy o informację.